Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Ostrovy sta divů

Ostrovy sta divů - II.

1. října 2014 v 8:13 | Norrora
Další kapitola Ostrovů sta divů!
(Prý "budu vám to dávkovat asi po třech týdnech". Termíny nesnáším.) Pokračuju v opravování, ještě mě čeká asi dvacítka normostran textu, který musím příšerně pozměnit. Nádhera. A to jsem se ještě nedostala k těm podstatnějším věcem, zato ke dvěma dalším mrtvolám a tak dále. Dětská fantasy jako vyšitá. :D
Nutně potřebuju něco udělat s Theofano, třeba jí přidat novou mechanickou osobnost nebo něco podobného. (Trochu moc podobné kyberplánovači.) Mohla bych ji skoro utopit a pak do příběhu přidat kouzelný saxofon. A kouzelného skřítka. A kouzelnou kmotřičku vílu s růžovým kočárem... (Napište mi to třeba do komentářů, mám náladu na mrzačení svých postav.)
Předchozí díly:

Ostrovy sta divů - I.

14. srpna 2014 v 19:51 | Norrora
Tadadadá! Přepracovala jsem prolog a první kapitolu OSD!
Upravená je i délka, to, co jsem původně vydávala za celou kapitolu, je teď polovina až třetina (možná i čtvrtina) současné kapitoly. Budu vám to servírovat po částech, asi jednu za měsíc, případně i častěji.
(Ano, už dříve jsem asi 2 kapitoly zveřejnila, ale teď začínám zase od začátku. Ikonka není žádný vůbec žádný zázrak, prostě jsem tam potřebovala mít nějaké šílené pozadí a v Gimpu se na víc nezmůžu...)
Další části:

 
 

Reklama