Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Jak mě naštvat (tipy pro lyžaře)

14. března 2016 v 20:58 | Norrora |  Ehm... prostě kritiky
Podkladem jsou skutečné události.
Bohužel. :DLanovka/vlek

1. Cpěte se u nástupu na vlek. Bonusové body, pokud se nesnažíte dostat za svou druhou polovičkou/členem rodiny/kamarádem/spolužákem a prostě se tlačíte vpřed.
2. Pokud je sedačka pro více než 3 lidi, posaďte se tak, aby byla kabinka/sedačka nakloněná. Pokud možno tak, abych byla na tom nižším konci a nemohla s tím nic dělat.
3. Chrochtejte a chrápejte. Tato podmínka sice není důležitá, ale zato to naštve ještě víc.
4. Křičte. Třeba německy. Nebo nahlas komentujte vše, co vidíte.
5. Neposlouchejte pokyny a houpejte lyžemi. Hlavně si je nepokládejte na urč
enou stupačku.

Restaurace

1. Objednávejte si velice hlasitě. Nebo se smějte
2. Konverzujte o nudných věcech, nahlas. Seďte přitom u vedlejšího stolu. Nejlepší je, když vašemu jazyku rozumím.nějakému vtipu spolu se servírkou. Vše v jazyce libovolném.
3. Buďte praví Češi a žádejte zabalení jídla s sebou. Protože vaše děcko chtělo porci pro dospělé, neboť je už "velký kluk".
4. Sedejte si k mému stolu, přestože někde jinde je taky místo. (Rodinné příslušníky a známe akceptuji.)

Sjezdovka

1. Pohybujte se ve ve
lkých skupinách. Školní pokusné organizované výlety s účelem naučit vás lyžovat, to samé v seniorském provedení. Nebo buďte malé dítě v reflexní vestičce. A jezděte těsně za sebou. Když někdo vepředu spadne, bude z vás obrovská valná hromada.
2. Mějte hůlky a neumějte s nimi. Osobně při lyžování máchám rukama do stran a když mi někdo vnutí hůlky, jsem nebezpečná sobě i svému okolí. Mohla bych to někdy vysvětlit naší třídní. Minulý lyžák jsem přežívala těžko. Mimochodem, můžete mít ty dva vražené nástroje kolmo k tělu.
3. Kličkujte ze strany na stranu přes celou šířku sjezdovky. Hlavně v úzkých úsecích, kde se slušný lyžař chce pořádně rozjet, aby nemusel pár metrů bruslit. Plus ty hůlky.
4. Zastavujte se na hraně/místě, které lidé většinou běžně projíždějí bez brždění. Ano, zastavte se tam s celou skupinou a donuťte ostatní, aby málem vyjížděli mimo sjezdovku. Proč ne, že. Vy jste si zaplatili, takže si na tom sněhu můžete dělat co chcete.
5. Neuznávejte osobní prostor ostatních a zasypávejte je sněhem. Ano, s tímto (ne se zasypáváním!) mám také problémy, ale ne na sjezdovce. Tam nemusím projevovat náklonnost.

Poznámka: Samozřejmě jsem zapomněla na spoustu věcí, tohle je jenom krátký seznam věcí, které jsem právě dokázala dát dohromady. :D

Zdroje obrázků: S717.photobucket.com, pinterest.com, windowssearch-exp.com
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 17. března 2016 v 20:49 | Reagovat

Ten obrázek nahoře mě vážně pobavil ;-)  :-D.

Vtipný článek, který se mi líbil :D.

2 Norrora Norrora | Web | 22. března 2016 v 20:12 | Reagovat

[1]: Troufám si říci, že nejlepší články vznikají ve vzteku - navíc dokáže dost povzbudit, když si už na sjezdovce představuju, jak všechny pitomce okolo zkritizuju na blogu. :D

3 Girri Girri | Web | 29. května 2016 v 12:33 | Reagovat

Přidávám další: Předjíždějte zeshora tak, že vjedete předjížděnému přímo před lyže. Ještě lépe, když se vás lyžař lekne tak, že upadne.
Pravdivý článek. :-D

4 BalathaSebra BalathaSebra | 22. června 2016 v 18:15 | Reagovat

Známe. Zvlášť bod první v sekci "Sjezdovka". Díky tomu jsem si už druhý den dovolené, rozrazila ret a málem vyrazila zub. :D A nižší konec sedačky, pfeh, to je čajíček, oproti k tomu, když se k vám na sedačku pro čtyři nacpe pátej... A já musím uhýbat sedačce, abych se nerozbila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama