Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Skicák č.1

4. ledna 2016 v 20:52 | Norrora |  Obrázky obecné (Picture picture)
I watched Mad Max: Fury Road. Really good. :)I tried to draw Max’s car, but… dunno how… this happened. (Maybe ‘cause I know nothing about cars.) It’s… like a hybrid…Do you want to have six more legs? No problem, just eat an alien parasite. (The girl is called Sunny. Dunno why.)  1. Podivné auto inspirované filmem Mad Max: Fury Road. (Už pracuji na dalších. A koukám na původní trilogii.)
  2. Říkám jí Sunny a má na břiše šest nohou. Problém? Vlastně za to může mimozemský parazit. Třeba tu povídku o ní někdy dopíšu. Pořád si nejsem jista zasazením.
  3. Monstrum, které bych chtěla mít doma. Vážně.
  4. Podivná bublinovitá věc. Chtěla jsem otestovat něco ohledně vodovek, dopadlo to divně a nakonec to dorazil skener...
  5. Měl to být Capaldi, není to Capaldi. Neumím si představit obličej jako obličej, jen jako stíny a křivky. Hádejte, co neumím kreslit? Ano, křivky! (Pokud jste to nepoznali, je to dělané podle obálky knihy Big Bang Generation. Docela malý obrázek. Tohle je formát A5.)
  6. C'rizz. Pokud ještě nejste utopeni v Doctor Who Extended Univese, je nejvyšší čas s tím začít. Absolution mě odrovnala.
  7. Zase pokus o Mad Maxe. Není náhodou Walhalla?
  8. Shipujte Krossilon! O nic jiného se nestarejte!
  9. Ruka, na kterou jsem dost pyšná. Lepila jsem si na ruku čtverečky papírové pásky, abych udělala ty články věrohodně. A stálo to za to!
  10. Ne že by to vypadalo jako Grace Hollowayová. Ale aspoň to připomíná člověka!


*just doodling*1. Wow, it looks like a head!2. Very strange head… but never mind, I’ll call it C’rizz.3. He can’t be naked.4. Technically, he can…5. No! Let’s give him a hoodie. JohannesVIII’s headcanon, remember?6. It looks okay, I’ll put some (water)colour on it… What about Prussian blue? Or Paris blue?7. NOOOOOOOO!8. DRYYYY IT!9. WATEEEEER!10. Now I should continue…(7 to 10 repeat again and again)11. Damned paper! Damned colours! Domned brushes! Damned water!12. Nothing else could be that damned, couldn’t it.13. DAMNED SCANNEEEEEEER!Actually, a horror story.
(Is it “Valhalla”, or “Walhalla”? Doesn’t matter.)Just a little, terrible sketch from Mad Max: Fury Road. On Tuesday, we’ll watch a film at school. I hope it’ll be MMFR. :)Tento skicák měl 20 listů (A5). Některé obrázky jsou formátu A5, některé A6, jiné úplně jiného formátu. Zajímalo by mě, kam se ten zbytek poděl. (Už vím, stříhala jsem šablony na paraboly pro spolužačku! Ale to pořád není dost chybějících papírů...)
Začínám druhý skicák. Těšte se!

N.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simona Gray Simona Gray | Web | 7. ledna 2016 v 18:18 | Reagovat

Awww, ten s Rassilonom a K´roakom (...how do we spell it?!) som videla na tumbrl :D

2 Norrora Norrora | Web | 9. ledna 2016 v 20:36 | Reagovat

[1]: Budeme tomu říkat prostě "Krossilon"... (via tumblr) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama