Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Leden 2016

Pán času opět v akci

22. ledna 2016 v 21:00 | Norrora |  Doctor Who články
Dámy a pánové, je to na světě!
Po MAKY.OREL, zusp a Scrat jsem další, kdo vytvořil šílené hudební video. Je sice poměrně krátké, zato jsem nad tím strávila hromadu času (nadáváním). :D
Nebudu to dál komentovat. Prostě se na to podívejte, než to někdo blokne kvůli nedostatečně zdůrazněné větě o nekomerčnosti celé záležitosti... :D

(lepší náhledový obrázek tam nejde dát :D)
N.

Knižní výzva 2016

5. ledna 2016 v 18:47 | Norrora |  Články obecné (Article articlus)

Za celý loňský rok jsem přečetla... tramtadadá... 60 knížek!
(Upřímně, není to zas tak moc. Plýtvala jsem časem určeným na louskání písmenek. Jenže den má pouze 24 hodin a v noci je daleko jednodušší třeba... poslouchat audiopříběhy, než namáhat oči. Takže vlastně úspěch. Víte co? Neposlouchejte mě.) Původní hranice byla 50, pak jsem ji zvýšila. Určitě jsem pár knih zapomněla zapsat, což už se mi letos doufejme nepovede... Občas jsem se do čtení musela vážně nutit. Ale stálo to za to!

Letos: pro začátek "pouhých" 60
Opět budu všechny anglické knihy značit MODROU BARVOU, komiksy a divné věci ZELENOU BARVOU.


Skicák č.1

4. ledna 2016 v 20:52 | Norrora |  Obrázky obecné (Picture picture)
I watched Mad Max: Fury Road. Really good. :)I tried to draw Max’s car, but… dunno how… this happened. (Maybe ‘cause I know nothing about cars.) It’s… like a hybrid…Do you want to have six more legs? No problem, just eat an alien parasite. (The girl is called Sunny. Dunno why.)  1. Podivné auto inspirované filmem Mad Max: Fury Road. (Už pracuji na dalších. A koukám na původní trilogii.)
  2. Říkám jí Sunny a má na břiše šest nohou. Problém? Vlastně za to může mimozemský parazit. Třeba tu povídku o ní někdy dopíšu. Pořád si nejsem jista zasazením.
  3. Monstrum, které bych chtěla mít doma. Vážně.
  4. Podivná bublinovitá věc. Chtěla jsem otestovat něco ohledně vodovek, dopadlo to divně a nakonec to dorazil skener...
  5. Měl to být Capaldi, není to Capaldi. Neumím si představit obličej jako obličej, jen jako stíny a křivky. Hádejte, co neumím kreslit? Ano, křivky! (Pokud jste to nepoznali, je to dělané podle obálky knihy Big Bang Generation. Docela malý obrázek. Tohle je formát A5.)
  6. C'rizz. Pokud ještě nejste utopeni v Doctor Who Extended Univese, je nejvyšší čas s tím začít. Absolution mě odrovnala.
  7. Zase pokus o Mad Maxe. Není náhodou Walhalla?
  8. Shipujte Krossilon! O nic jiného se nestarejte!
  9. Ruka, na kterou jsem dost pyšná. Lepila jsem si na ruku čtverečky papírové pásky, abych udělala ty články věrohodně. A stálo to za to!
  10. Ne že by to vypadalo jako Grace Hollowayová. Ale aspoň to připomíná člověka!