Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Listopad 2015

#PrayForParis

16. listopadu 2015 v 22:04 | Norrora + Bratr Svého Bratra |  Ehm... prostě kritiky
Nevím, proč jsem to nezmínila dřív.
Někteří lidé nemají mozek.
Poprvé se to projevilo, když Facebook přišel s aplikací na duhovou profilovku. Teď zase. Lidé se rozdělili na dva tábory - jedni si novou fotku dají, protože jsou rádi nebo chtějí vyjádřit soustrast, druzí je kritizují a prohlašují, že tím se nic nezmění, bla bla bla...
Osobně mám na profilovce jak duhu (radost z uzákonění svateb homosexuálů ve všech 50 státech USA, podpora LGBTQA+ komunity), tak i francouzskou vlajku (smutek, protože nikdo nevyvrátí, že je to opravdu tragédie). Nechme stranou, jak tato barevná kombinace vypadá. Jde o význam.
Okay, jdu to trochu rozpitvat.


Big Finish doodles (1)

8. listopadu 2015 v 20:10 | Norrora |  Obrázky obecné (Picture picture)
Salut!
I když se to nezdá, stále jsem naživu... :D

Vždycky po napsání jednoho článku přijde euforie, že jsem zase něčím přispěla na blog, a říkám si "tak, teď pár dní nemusím nic dělat". Jenže potom uběhne týden... dva týdny... měsíc... do háje, proč nic nepíšu? Materiálu mám přece dost. Vždycky si můžu na něco postěžovat, napsat recenzi, poinformovat o (více méně slušném) množství nové prózy a poezie... nebo konečně použít skener a pochlubit se čmáranicemi! Jej!

Společné téma by mohlo být třeba "nuda ve škole, fixy a propisky". Jenže ve skutečnosti byly použity i pastelky a část jsem kreslila i doma.
Řekněme, že to jsou ilustrace k Doctor Who: Big Finish audiopříběhům.