Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


PF 2015

1. ledna 2015 v 0:01 | Norrora |  Články obecné (Article articlus)
Další možné názvy by byly třeba Šťastný nový rok nebo Přehlídka GIFů. To první, protože vám něco takového budu přát, a to druhé, protože do tohohle článku nacpu pár GIFů. (Prolézala jsem tumblr, zbytek si domyslete... :D)

(Nebo po mně hoďte Rubikovou kostkou. No jo, už pokračuju... :D)

Co se mi za tenhle rok podařilo:
1) Vyhrát nějaké olympiády. Nebo v nich být třetí. Nebo šestatřicátá. Není to jedno?
2) Začít si tykat s naším fyzikářem. To máte tak - on mi tyká pořád a já jemu občas taky. (Nebo to bylo už loni?)
3) Přečíst svou první anglickou knihu (vlastně tři - Wetworld a v závěsu Forever Autumn s The Blood Cell), pokud nepočítám česko-anglické pohádky a podobné primitivnosti.
4) Začít sledovat DW a Torchwood.
5) Napsat hromadu povídek - většinou fanfiction.
6) Několikrát si pohrát s blogovým designem. Více méně úspěšně.
7) Zhlédnout pát dobrých filmů.

Co jsem tenhle rok vyvedla špatného:
1) Napsala článek Co mi vadí na fanfiction. (Ááá... Proč to pořád vytahuju?)
2) Nenašetřila si na nový notebook.
3) Totálně povorala anglickou olympiádu.
4) Nechala se dvakrát solidně vytočit.
5) Chyběla ve škole a následně napsala písemku z frániny na pětku. (Nesmějte se, to je totiž hrozně vážná věc. Dvojce se letos nevyhnu. Ano, chápu, někdo má určitě mnohem horší známky a nedělá z toho scény, ale mně na tom příšerně záleží. Šprt a lempl v jednom. :D)
6) Propásla příležitost.
7) Rozhodla se psát tenhle seznam věcí, co se mi až tak nepovedly... (Původně tu bylo jenom 5 bodů, ale vzhledem k tomu, že u dobrých věcí a předsevzetí je hned 7 odstavců, tady jich musí být také tolik.)

A teď postoupím k roku 2015 a nereálným přáním...
Předsevzetí:
1) Mít na konci roku samé jedničky.
Image šprta právě dokonána. :D Je to trochu nereálné přání, ale kdybych obětovala několik hodin/dní sledování Classic Who a místo toho se učila na fráninu a dějepis...
2) Jet na WHOCON.
Děda mi to slibuje a slibuje a už se z toho nemůže vykroutit, ani kdyby vážně chtěl. Muhahahah. Prateta mi oznámila, že má černou sukni, kabát (stačí odpárat kapuci) a přesně takovou kamej (kameji? nebo jak se ta věc skloňuje), jako má Missy. (Už umím roleplay. Nechtějte mě potkat, když ho zkouším. :D)
3) Něco vyhrát.
Tipuju to na zaměpisnou nebo biologickou olympiádu. (Asi bych si měla udělat výstražné okénko Pozor, vytahovací čtvrthodinka...)
4) Zrušit si pár sociálních sítí.
O tomhle bude článek později. Mám na mysli twitter a taky... takové ty primitivní projekty, od kterých jsem zapomněla heslo nebo si ho ani nechci pamatovat.
5) Naučit se praktické věci.
Angličtinu. Biologii. Obsloužit pračku, uvařit něco víc než těstoviny a tak dále. Šít, plést, zacházet se žehličkou... Nezní to jako věci, co uměly před dvěma stoletíma i desetileté holčičky? :D
6) Být trpělivá.
Co nenakreslím dneska, to už zítra nedodělám. Ta básnička je moc dlouhá. Jak to, že musím čekat ještě pět minut? To si snad dělá srandu, domluvili jsme se, že tady bude už před půl minutou! (Když před nějakou olympiádou čekám na učitele/učitelku, co přiběhne/přijede sice včas před odjedem autobusu, ale stejně pozdě...) (Paradoxní je, že sama jsem hrozně nedochvilná.)
7) Napsat hromadu úžasných článků na blog a hromadu úžasných povídek.
To se snadno řekne, ale hůř udělá. Čas a nápady nerostou na stromech (ani na našem domácím záhonku s bylinkami). Zrovna teď jsem dostala nový nápad na Ostrovy sta divů, ještě nevím, jak to všechno dopadne, ale hlavní zápletka už je na světě... :D

Tak, sedm od každého by mohlo stačit.
Podtrženo, sečteno, byl to docela dobrý rok.

Všem, kdo tohle čtete, přeju pěkný nádherný rok 2015, splnění všech přání (pokud nejsou v rozporu s mými přáními), štěstí, zdraví, hromadu dalších prázdným slov. Ne, teď vážně. Prostě si to užijte. :)

Tady na blogu děkuji konkrétně Anie a Scrat - a samozřejmě i dalším komentátorům.A teď mě omluvte. Jdu si cvičit psaní "2015" namísto "2014".
N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simonatea simonatea | Web | 1. ledna 2015 v 15:12 | Reagovat

tak ti drzim palce, aby sa ti podarilo cokolvek po com tuzis :) jedno moje prianie je rozbehnut novy blog, tak ak mas cas, prid a okomentuj :)

2 Anie Anie | Web | 1. ledna 2015 v 19:49 | Reagovat

Přeji úžasný rok 2015 plný štěstí, zdraví, úspěchů v životě i na blogu a splnění všech přání a předsevzetí!

3 BalathaSebra BalathaSebra | 3. ledna 2015 v 12:10 | Reagovat

Tak ti přeju, ať se ti vydaří to co sis předsevzala. A když už mluvíš o těch olympiádách, připomíná mi to, že bych se měla do konce prázdnin kouknout na ty z matiky a fyziky :D. Mimochodem nechceš na The Blood Cell napsat recenzi? Měla by mi v nejbližších dnech dorazit, tak ať vim, jak si stojí :)

4 fill fill | E-mail | 4. ledna 2015 v 20:07 | Reagovat

Taky jsem tento rok dostal 5 z biologie(měl jsem z toho strašné deprese) já taly zkazil olympiádu(logickou ale fakt za to nemohu na krajské kolo, jsem v sobě měl 2 paraleny, lék proti kašli, antibiotika, streptils, dvojté presso a zánět na průdušnici- po téhle kombinaci mi nebylo zrovna nejlépe a tak jsem byl až 20 což je katastrofa a za trest jsem si nahradil 2 hodiny spánku náročnými testy pod časovým tlakem), dále se mi podařilo získat 1 učitelskou a 3 ředitelské pochvali.(teda učitelé mi je slíbili papíry mi do schránky přišli jenom 2). Mám předsevzetí naučit se pořádně integrovat a diferenciální rovnice, dále zpravit si BMI aspoň na 19(mám 17.5- holt z masa jím především ryby a tučné mi nedělá dobře na žaludek). Dále v matematické olympiádě vyhrát kromě svě kategorie(samozřejmost nebyl jsem poražen jen jednou jsme byli 2 s plným počtem bodů) i kategorii o 2 roky starší.

5 fill fill | E-mail | 4. ledna 2015 v 22:10 | Reagovat

A jaký jsou ty špagety? S čím je děláš? A pokud jsou s masem jiným než rybím(když mám hlad nebo jsem ve vyhlášené restaraci beru i kuřecí) ruším svojí objednávku násobenou odmocninou z -1 :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama