Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


Listopad 2014

Západ slunce na Gallifrey

28. listopadu 2014 v 20:47 | Norrora |  Obrázky obecné (Picture picture)
...a dvě staré básničky, vyhrabané ze složky v mém mobilu s názvem Ztracená komnata. čtěte na vlastní nebezpečí - nemusíte pochopit mé myšlenkové pochody, protože já je někdy nechápu taky. :D

Gallifrey šesti pastelkami - až na fialovou teplé barvy, to v pozadí má být Arcadie nebo něco takového, žlutá věc za městem je slunce/kopule/kupole (gramaticky správně je prý obojí, no nevím...). Tečky na nebi se měly podobat letounům a ne tečkám. No a ta obloha je na papíře tmavší. *nemá komentovací náladu*
(Musím se přiznat, že jsem to projela filtrem Automatické opravy v MO Picture Manager, jinak by ty barvy tak nevynikly. V originále to vypadá přibližně takhle, akorát ten papír je hodně oškubaný. Bývalá písemka ze zeměpisu - to bývají plodné hodiny! A hudebka taky. :D)

Paralelní světy - prolog a 1. kapitola

22. listopadu 2014 v 10:48 | Norrora |  Paralelní světy
Salut!
Zaprvé, je to (nejen) Doctor Who fanfiction. Za B, tedy za druhé... *dělala rewatch vánočních speciálů DW, včetně Voyage of Damned* ...je to crossover. S čím? Se vším možným. Začne to... Nechte se překvapit. Zatřetí neboli za cé nebo za gama: kdyby měl někdo nápad na jeden z dalších dílů, klidně - stačí napsat název knihy, kterou znám a se kterou by se to dalo spojit. Masakr začíná! :D
Pro puntičkáře: Odehrává se to mezi Rose a Marthou, více informací nepotřebujete.i
(Prolog a 1. kapitolu - ta je pod perexem - jsem spojila, protože je to obojí docela krátké a narozdíl třeba od Anie nedávkuju "kapitoly" po dvou odstavcích. -_- :D)

Následující části:


DW: Missy

21. listopadu 2014 v 20:01 | Norrora |  Doctor Who články
Možná Určitě jsem tuhle strašně milou dámu zmínila už v předchozích článcích (Dark Water a Death in Heaven). Ještě bych o ní chtěla psát, protože je to důležitá postava a... zbytek pod perexem. :)
(Od jisté doby používám perexy, protože ne všichni chtějí číst kecy o mém oblíbeném seriálu. A kromě toho, nezabírá to tolik místa, přerolovat ten článek až dolů.)

DW: Death in Heaven

9. listopadu 2014 v 18:03 | Norrora |  Doctor Who články
Death in Heaven aneb Smrt v nebi.
Je mi z Moffata zle. (EDIT: Čokoláda to spravila.)
Tohle nemůže udělat! (EDIT: Udělal to.)
Nejhorší díl celé série. (EDIT: Stále souhlasím.)
Jdu se koukat na Love and Monsters... (EDIT: Už potřetí.)
Pak na Night Terrors... (EDIT: Podruhé.)
Na závěr si pustím The Big Bang... (EDIT: Popáté. Takový everybody dies lies lives!)
Ale teď vážně. (EDIT: Stále tu mluvím píšu vážně.)
Co mě naštvalo málo a co víc. (EDIT: Je toho víc než dost.)
A taky pár věcí, které mě potěšily. (EDIT: To už si přečtete sami.)
(Moc jich není.)

Kresby a řeči

8. listopadu 2014 v 11:03 | Norrora |  Články obecné (Article articlus)
V poslední době trávím spoustu času vším možným, jenom ne psaním článků na blog. Nervózně čekám na další část Nucené společnosti, Classic Doctor Who se stal něco jako mou závislostí, občas si zahraju World of Tanks, neustále projíždím facebook. Překládám, sleduju, stahuju, kreslím, ale nepíšu.
Vráním se k tomu bodu Kreslení...

DW: Dark Water

2. listopadu 2014 v 9:29 | Norrora |  Doctor Who články
"Nedělej to s těma očima!"

Já jsem se na tu Dark Water neměla dívat. Člověk se v noci nevyslí, jak přemýšlí, co to má sakra znamenat. Zbytek článku je pod perexem, protože někteří jsou alergičtí na spoilery.