Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


#prosim #o #pomoc

4. srpna 2014 v 9:13 | Norrora |  Články obecné (Article articlus)
Salut.
Lidi, vzhledem k tomu, že čtete mé články a povídky, asi vás ty moje výtvory vážně zajímají (doufám, že se nad mým blogem nebaví hejno lidí, chechtajících se nad občasnou gramatickou chybou). Takže bych se chtěla na něco zeptat.

Pod článkem naleznete anketu, ve které budete moci hlasovat, do čeho se mám aktuálně pustit.

Ostrovy sta divů
Klasika. Už nad tím v duchu brečím poměrně dlouho. Mírně jsem to úplně celé překopala. potřebuju vědět, jestli o to stojí i někdo jiný, než moje třídní učitelka (dobrý den Vám přeji... :D). Už to má asi 25 normostran a chci jich mít nejméně 50. Jestli přestanu "utíkat s dějem", tak i 75.

Říkejte mi Tvůrkyně primitivních ikonek:


Trojměstí
Neboť se hrozně těžko rozhoduju, bude to interaktivní povídka. Nemám nervy na to, abych dala hlavnímu hrdinovi použitelné jméno (musela bych totiž přemýšlet). Je to (tedy, bude to) taková divná steampunková fantasy s hlavní hrdinkou, co mítně připomíná Theofano, ovšem, je trochu... kompatibilnější.

1,5
Pořád používám to krycí jméno, ješrě nemám vymyšlené nějaké normální. Zatím mám napsanou ani ne jednu čtrnáctinu. Nevýhodou je, že si musím neustále zjišťovat informace - např. u psaní první části to bylo samé "dědo, jak moc byly Vary vybombardované?", "kdy vynalezli laser?", "z jakého roku je ta tvoje baterka?", "jak reálné je tohle... a tohle...", "jak...",...
Lituju svou rodinu, že mi musela odpovídat, když jsem nemohla na PC.

básničky
Nebo taky můžu vyhrabat pár starých básniček.

Můžete ovlivnit můj život, tak do toho! :)
N.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 16. srpna 2014 v 17:36 | Reagovat

Všechno vypadá zajímavě, nejvíc mě však zaujalo Trojměstí jelikož miluju steampunk :)
Mimochodem, co ještěrka? :) *nevinný úsměv*

2 Norrora Norrora | Web | 16. srpna 2014 v 21:39 | Reagovat

[1]: K Trojměstí se asi dostanu až někdy ke konci, protože se právě rozhoduju mezi (paradoxně zrovna třemi) možnostmi pokračování.
Á, ještěrka... :-D Ještěrku jsem dočasně zahrabala, protože s jisté Jasny Ladové se vyvinula tak silná postava, že ji prostě musím obsadit i v povídce, co aktuálně píšu - pracovní název je "Dívka, která ukončila válku". Pak budu dělat na Ostrovech a potom... potom dojde i na ještěrku. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama