Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


0.4 - Soumrak civilizace

11. února 2014 v 20:30 | Norrora |  Recenze všeho, co se nechá zrecenzovat
Asi první recenze tady. Z knihovny jsem si přinesla horu knih a hned jsem ji začala systematicky kecám, náhodně rozebírat. Jako druhá mi přišla pod ruku 0.4 - Spumrak civilizace.
Vzhled:
Svazek už na první pohled zaujme obálkou. Evokuje na známý fakt, že lidé "cítí" cizí bolest jako svou (dělaly se pokusy, kdy se dobrovolníkům pouštěla videa, na kterých je lidská ruka prorážena hřebíkem). Moc o tom vlastně nevím.
Prostě, když je někde obrázek doformovaného lidského těla, hned se stává středem pozornosti.

(by bux.cz)

Děj:
Čtyři lidé z jednoho městečka, kteří se účastnili hypnotizérského představení, jsou jako jediní vzhůru. Ostatní jsou totiž "zmražení" uprostřed pohybu.
Víc neprozradím ani kdybyste se rozkrájeli.
Hodnocení:
Čekala jsem něco silnějšího, ale rozhodně překvapivý. Zmrzlí lidé, verze 1.0 a "vysvětlující" odstavce v jinak souviském textu prostě patří mezi zajímavá témata. Hlavně - je to moc krátká kniha.
Asi 3 hvězdy z 5.

N.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 10. května 2014 v 18:56 | Reagovat

Pri zmienke o tom, že táto kniha je krátka mi hneď napadla myšlienka: "Presne ako táto recenzia". Nie, že by som sa práve ja mala čím chváliť, no jediné čo som si z tejto recenzie odniesla je fakt, že sa mi páči obálka knihy. 8-) Možno to bolo trochu nemiestne avšak mojím cieľom nebolo nikoho uraziť, len po prečítaní ostatných článkov na tomto blogu som čakala niečo z čoho padnem na zadok. To je všetko, no aspoň myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama