Tento blog spí.

A bude spát až do soudného dne.

Díky za pochopení.


La cadavre de compostè

21. listopadu 2013 v 19:29 | Norrora |  Psaní pro Čas
La cadavre de compostè
Snad každý, kdo měl nějakou hodinu v prvních dvou učebnách ve školičce, se překvapeně díval na podlahu. Ale ne kvůli špíně nebo odpadkům, nýbrž kvůli boulím. Hrboly na podlaze způsobují to, že se některé lavice neustále kývají. Teď je namístě otázka, co se pod linem vlastně ukrývá.
Detektivové z jedné nejmenované třídy se rozhodli tento podivný úkaz podrobně prozkoumat. Po opatrném odkrytí jedné z boulí, šokovaní detektivové objevili tzv. la cadavre de compostè, což v překladu znamená "rozložená mrtvola".
Tento prostý nález ale nestačil k rozkrytí celého případu, proto pátrači vyslechli několik učitelů a učitelek. Pravda, mnoha kantorům nebylo zrovna moc do řeči, zato informace několika dalších, kteří vyžadovali anonymitu, zněly otřesně.
V době, kdy se stavěla školička, vyučoval na našem gymnáziu jistý učitel. To by samo o sobě nebylo tak strašné, učitele máme i nyní, šlo o způsob, jakým se učitel zbavoval nejhloupějších studentů. Dotyčného žáka nechal po škole, následně ho nechal uklidit celý svůj kabinet a nakonec ho propíchl kružítkem a přidal ho na stavbu. Poté do tašky oběti nastrčil dopis na rozloučenou - rodiče si mysleli, že jejich dítě uteklo z domova, právě kvůli špatným známkám. Mezitím byla školička dostavěna a těla několika studentů se nenávratně stala její součástí.
Toto je ve stručnosti onen příběh, který vyprávěla jedna z kantorek. Dotyčný vyučující se ke svým hrůzným činům přiznal několika kolegyním a vyhrožoval jim obdobným postupem, pokud něco prozradí. Samozřejmě nic neřekly, až nyní anonymně povyprávěly o událostech minulých let. Tento učitel prý již neučí, přesto se ho stále bojí.
Jedna z mnoha záhad naší školy je objasněna. Která přijde na řadu další, rozhodněte vy v komentářích.
N.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama